Ako si skrášliť interiér domácnosti bez toho, aby ste museli utratiť príliš veľa peňazí?

0
41
Ako si skrášliť domácnosť

Aj vás trápi to, že si vaši známi zrenovovali byt/dom a vám sa to ani po rokoch bývania nepodarilo? Interiér domácnosti si dokážete skrášliť aj bez toho, aby ste míňali príliš veľa peňazí. Ak neviete, ako na to, my vám ochotne poradíme.

Biele steny

Tapety už dávno vyšli z módy, preto ak máte ešte v izbách klasické tapety, odstráňte ich. Steny natrite na bielo. Pokojne môžete voliť aj iné farby. Dávajte si však pozor, aby ste miestnosť opticky nezmenšili. To by sa vám podarilo, keby ste steny v malých izbách namaľovali natmavo. Biele steny vám ale interiér domácnosti skrášlia najviac. Vyniknú podobne ako úzke krištáľové karafy, ktoré svojou krásou očaria každú návštevu

Výmena obliečok a diek

Aby ste ochránili sedaciu súpravu, paplón a vankúš, používate deky a obliečky. Skúste staré zodraté obliečky a deky nahradiť novšími jednofarebnými, poprípade s kvetinovým vzorom. Uvidíte, že domácnosť oživíte aj keby je za oknami škaredo. Kvety, ale aj ostatné prírodné motívy dokážu oživiť inak fádnu domácnosť. Tak čo, skúsite to aj vy alebo si radšej zájdete kúpiť krištáľové karafy alebo iné výrobky z krištáľu? Ak chcete výrobky z krištáľu, skúste si vyhľadať známy Bohemia Crystal eshop.

Zdroj: PR