Ako si zariadiť kancelárske priestory, aby ste urobili dobrý dojem?

0
178
Nábytok na recepciu
Nábytok na recepciu

Akonáhle a pustíme do podnikania, chceme čo najrýchlejšie zarábať a predbehnúť svoju najväčšiu konkurenciu. Málokedy sa ale zaoberáme tým, či daný nábytok v kancelárii je naozaj dobrý a bude si plniť svoju funkciu aj o pár rokov. Pri výbere kancelárskeho nábytku by ste nemali hľadieť len na to, aby bol kvalitný, ale aj na to, či sa do daného priestoru hodí. Ako si ale zariadiť kancelárske priestory, aby ste urobili dobrý dojem?

Farebný nábytok na recepciu

Vaši zákazníci sa dostanú do kontaktu najprv s recepčným pracoviskom. Aj tento priestor, ktorý mnohým vám príde nepodstatný, rozhoduje, či si klient o vás vytvorí dobrý dojem, alebo nie. V tomto priestore je potrebné mať poriadok, minimum doplnkov, ale zato musí hýriť farbami.

Farebné prevedenie nábytku na recepciu a recepčných kresiel odporúčame zladiť s dominantnou farbou v logu vašej firmy. Týmto vytvoríte na klienta dobrý dojem.

Na klienta urobí dobrý dojem aj to, ak na recepciu umiestnite komunikatívneho zamestnanca, ktorého bude baviť práca s ľuďmi.

Moderný konferenčný nábytok

Do vašej firmy budú pravidelne chodiť vaši zákazníci, ale aj spolupracovníci. Je potrebné, aby ste okrem nábytku na recepciu riešili aj konferenčný nábytok. Moderný konferenčný nábytok by mal byť ergonomického charakteru, mal by mať kvalitné čalúnenie a mal by mať dobrú opierku hlavy a rúk. Nezabúdajme, že v týchto priestoroch budete tráviť čas nielen vy a zamestnanci, ale aj vaša potencionálna klientela, preto zvážte všetky pre a proti a rozhodnite sa pre najkvalitnejší konferenčný nábytok.

Prezentačné predmety

Aby ste urobili dobrý dojem na svojich klientov, odporúčame vám okrem farebného nábytku na recepciu a moderného konferenčného nábytku investovať aj do prezentačných predmetov. Zo všetkých prezentačných predmetov vám odporúčame roll up bannery, ktoré perfektne vyniknú na recepcii a plážové vlajky s logom vašej firmy pred budovou, kde sídlite, poprípade na chodbe v budove, kde máte prenajaté kancelárske priestory.