Andrea Rimová: Za dverami mojich snov

0
25

Ak ste si súdení, zostarnete spolu. Ak nie, osud si s vami zahrá hru, v ktorej nemáte šancu vyhrať… Eva sa po maturite rozhodne usadiť v meste. Uteká od negatívnych vplyvov vidieka, kde sú klebety a nezdravý záujem o život iných na dennom poriadku. Postupne spoznáva hĺbku skutočného priateľstva a vysnívanú lásku.

„Pohladil ma po mokrých vlasoch a vdýchol ich vôňu. Možno pod nami vznikla kaluž, v ktorej sa utopili všetky naše predstavy a plány.

Stiahla som si z prsta symbol najkrajšej budúcnosti, akú sme si len mohli vysnívať a podala mu ho. Zobral si ho bez námietok a díval sa naň. Kruh bez konca, ktorým mi chcel povedať, že chce byť so mnou navždy.

Takto vyzeral koniec, ktorý by nenastal nikdy, keby…“

Do zdanlivo jednoduchého príbehu však vstupuje neľútostný vrah, ktorý rozpúta peklo. Za chyby platia nevinní. Hlavná hrdinka sa ocitá v slepej uličke a existuje iba jeden spôsob, ako sa zachrániť… Odhaľte, na ktorej strane dverí stojí Eva… Aj to, ČO je za nimi…

Knihu vydáva vydavateľstvo Motýľ. Viac o možnosti kúpy na stránke vydavateľstva.

O autorke:

Andrea RIMOVÁ pochádza z Medzilaboriec, vyštudovala odbor masmediálne štúdiá na Prešovskej univerzite. Niekoľko rokov žila striedavo na Slovensku a na ostrove Cyprus, ktorý je jej srdcovou záležitosťou. Miluje vôňu mora, potápanie, históriu a cestovanie. Napísala 5 románov: AMNESTIA NA ZRADU, NECH PRŠÍ, KEĎ PLAČEM, KÁMASÚTRA NAŠICH KLAMSTIEV, DÁŽDNIK PRE TAMARU, ZA DVERAMI MOJICH SNOV a LAVÍNA. Verí v osud a súhlasí s tvrdením: „Niektorí ľudia cítia dážď, iní iba zmoknú“. Svoj život si bez písania nevie predstaviť. V budúcnosti by chcela zhmotňovať svoje predstavy a fantáziu aj vo vlastných filmoch. Ešte tento rok sa môžete tešiť na jej ďalší román.

Zdroj: vydavatelstvomotyl.sk, PR