Byť krásnou a žiť zdravo už nie je žiaden problém

0
22

Byť krásnou a pôvabnou je pre ženu určite prirodzené. Mať  čistú, jemnú a prirodzene sviežu  pokožku k tomu bezpochyby patrí. Ale ako to docieliť? Existuje nespočetné množstvo zaručených techník a chemických prípravkov, ktoré nám to sľubujú, ale väčšina z nich je založená na aplikácií tej či onej chemicky upravovanej látky, ktorá v konečnom dôsledku zanechá ešte horší stav ako bol ten pôvodný.

My vám dnes predstavíme prostriedok, ktorým spomínaný cieľ dosiahnete a to navyše bez použitia akýchkoľvek drastických látok.

Riešením je Konjacová špongia. Táto špongia je vyrobená zo  100% čistej rastlinnej vlákniny z rastliny Konjac, ktorá pochádza z Ázie a je bohatá na minerály. Je to trvalka, rastúca z mohutnej hľuzy s priemerom až 25 cm. Z koreňa vyrastá jeden list až do výšky 1,3 m, kde sa rozvetvuje na množstvo menších lístočkov. Kvety sa nachádzajú na šúľku dlhom až 55 cm, obklopenom tmavočerveným kalichom. Vyrába  sa z nej múka a nedávno sa zistilo, že má úžasné účinky pre pleť. Rozklad tejto špongie nepoškodzuje prírodu, takže sa jej používaním môžete cítiť aj environmentálne zodpovedne.

Účinky Konjacovej špongie na pleť

  1. Čistí upchaté póry a pomáha pri liečbe akné.
  2. Účinne odstraňuje čierne bodky a mastný povlak z pokožky.
  3. Vyvažuje PH pokožky.
  4. Pôsobí antibakteriálne a protiplesňovo.
  5. Odstraňuje makeup.
  6. Funguje ako jemný peeling: odstraňuje odumreté čiastočky pokožky a podporuje tak regeneráciu pleti.

Táto milá špongia pripomínajúca nadýchaný vankúšik je populárna už niekoľko rokov. K pleti je naozaj šetrná, vďaka svojej unikátnej štruktúre je vhodná aj pre pleť trpiacu ekzémom. Oceňujú ju aj muži, ktorým pomáha upokojiť podráždenú pleť po holení.

V prípade nejakých otázok alebo prípadného záujmu si ju môžete objednať na provitality.sk

 

Ako sme spomínali, použitie rastliny Konjac je ozaj široké a ako alternatíva ku klasickým cestovinám a ryži sa z rastliny Konjac vyrábajú aj cestoviny. Jedná sa o jednoduché a chutné riešenie, ako jesť zdravo a zároveň mať kalórie pod kontrolou.

Hlavnou zložkou tejto rastliny je aj látka glukomanán, ktorý sa používa ako výživový doplnok pri znižovaní hmotnosti, úprave cholesterolu, cukrovke, zápche, ale napríklad aj pri problémoch s akné. Taktiež znižuje riziku rakoviny hrubého čreva, rakoviny konečníka, zmierňuje hemoroidy a obmedzuje tvorbu žlčových kameňov.

Konjacové cestoviny Slim Pasta® z provitality.sk sú dispozícii vo variantoch ako špagety, fettuccine, lasagne, rezance a ryža!

Preto neváhajte a pridajte sa k ľuďom, ktorí sú nielen krásni, ale aj zdraví.

PR