Chcete mať doma dámske kabelky, ktoré vám vydržia a budú sa vám hodiť ku všetkému oblečeniu?

0
45
Čierna kabelka
Čierna kabelka

Aj vy máte zlé skúsenosti s kabelkami a rada by ste si už konečne kúpila takú, ktorá vám vydrží a bude sa vám hodiť ku všetkému oblečeniu, čo máte v šatníku? Poradíme vám, ako si vybrať dobrú kabelku, ktorá bude toto všetko spĺňať.

Aký materiál uprednostňovať?

Syntetický materiál, polyester – takýto materiál býva najčastejšie uprednostňovaný pri kúpe kabeliek. Častokrát pri výbere novej dámskej kabelky zohráva rolu najmä cena. Ak však máte zlé skúsenosti s lacnými kabelkami, veľmi dobre viete, že investovanie do kvalitnejšej koženej kabelky sa vám oplatí. Koža je materiál, ktorý sa prispôsobí, vekom vyzerá ešte lepšie ako hneď po kúpe. Ak teda chcete kabelku, ktorý sa vám bude hodiť ku všetkému oblečeniu a ktorá vám vydrží, investujte do kožených kabeliek.

Trendy kúskami sú aj slamené kabelky. Tie využijete najmä v lete. Zaujať vás môžu aj kabelky z vlny, ideálne z Merino vlny. Kvalitná koža je ale predsa len najlepšia.

Akú farbu kabeliek si vyberať?

Ak chcete takú kabelku, ktorá sa vám bude hodiť ku všetkému, mali by ste siahať po farebne neutrálnych kabelkách. Odporúčame sivé, čierne, hnedé alebo béžové kabelky. Jednoznačne siahajte po slonovinovej farbe, tá má šmrnc. Ak chcete predsa len farebnú, odporúčame námornícko modrú, petrolejovú, horčicovú.

Takéto farebné kabelky nájdete v ponuke nádherných talianskych kabeliek. Sú trendy, nadčasové, z kvalitného materiálu a dokonale minimalistické.

Ak chcete doma kvalitnú kabelku, ktorú ľahko skombinujete a vydrží vám, všímajte si predovšetkým kvalitu zvršku, rúčok a podšívky. Práve tieto dôležité časti kabeliek vám napovedia, akej kvality je daná kabelka, ktorú ste si vybrali. Dôležitý je samozrejme aj tvar kabelky.

Každá žena by mala mať aspoň jednu obdĺžnikovú kabelku s dostatočným množstvom úložného priestoru a jednu malú crossbody kabelku na drobnosti.