Dámske outfity, ktoré v lete môžete nosiť aj do kancelárie

0
9
Dámsky outfit
Dámsky outfit

Vysoké teploty výrazne zhoršujú podmienky na pracovisku. Nie v každej budove je zabezpečená klimatizácia a tak si zamestnanci musia vystačiť s tým, že si zaobstarajú ventilátor, chladia sa ľadovými minerálkami a obliekajú si vzdušné oblečenie.

Aké oblečenie ale môžete v lete nosiť do kancelárie?

Dlhé sukne a voľné topy s decentnými výstrihmi

Sedením v kancelárii strávite podstatnú časť pracovnej doby a práve preto je potrebné, aby ste si brávali pohodlné oblečenie. Keďže v lete najčastejšie nosievame práve šaty a sukne, čo sa týka sukní, odporúčame vám skôr dlhé sukne. Elegantné púzdrové sukne po kolená však tiež využijete. Určite však nevyužijete mini sukne.

K dlhým sukniam odporúčame obliekať voľné topy s decentnými výstrihmi, poprípade klasické vzorované blúzky. Keď k tomuto outfitu doladíte krásne hodinky Festina, máte dokonalý outfit do práce.

Elegantné šaty a lodičky

Okrem dlhých sukní môžete nosiť aj elegantné šaty spolu s lodičkami. Voľte obtiahnutejšie šaty, nie však také, ktoré budú príliš zvýrazňovať vaše nedokonalosti – väčšie bruško, „fajdíky“ a pod. K elegantným šatám odporúčame obúvať pohodlné lodičky, ideálne o číslo väčšie, aby vám nevadilo, keď vám opuchnú nohy. Tento skvelý trik s väčším číslom lodičiek využíva mnoho žien. Odstráňte preto problémy s chodením v lodičkách a kúpte si o číslo väčšie lodičky.

Ak sa ale v práci prezúvate, odporúčame vám mať zdravotné šľapky.

K takémuto outfitu odporúčame jemné šperky – strieborné náušnice, náhrdelníky a náramky.

Trojštvrťové nohavice a blúzka

Ak nie ste príliš šatový typ, odporúčame trojštvrťové nohavice z kvalitnej látky a jemné blúzky. Voľte skôr neutrálnejšie farby a ak sa predsa len nechcete vzdať farieb, odporúčame farebnejšie šperky – bižutériu. K trojštvrťovým nohaviciam a blúzkam môžete zladiť aj štýlový klobúk a kvalitnú koženú kabelku.

Reklama (Heuréka)