Druhá séria detektívneho seriálu True Detective už čoskoro!

0
6

Spoločnosť HBO vydala prvý trailer na druhú sériu obľúbeného detektívneho seriálu True Detective, v ktorom oznámila aj dátum vydania prvej epizódy. Dvojicu Matthew McConaughey a Woody Harrelson z prvej série, nahradí hneď pätica známych hereckých tvárí. V druhej sérii sa objaví Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams, Taylor Kitsch a Kelly Reilly.

Colin Farrell stvárni postavu detektíva Raya Velcorona, ktorého meno sa spája s korupciou. Vince Vaughn, ktorého môžeme poznať prevažne z komédií si tentokrát zahrá kriminálnika Franka Semyona, ktorý môže prísť o všetko kvôli vražde obchodného partnera. Rachel McAdams stvárni drsnú detektívku Ani Bezzerides a Taylor Kitsch sa predstaví ako vojnový veterán Paul Woodrugh.

Autor série Nic Pizzolatto potvrdil, že sa vráti späť k písaniu epizód do druhej série. Réžiu prvých epizód má na starosti Justin Lin, známy z niektorých častí filmovej série Fast & Furious. V menších úlohách sa v seriáli objaví aj James Frain, Michael Irby, Abigail Spencer, Leven Rambin, C.S. Lee a Rick Springfield.

Premiéra prvého dielu druhej série seriálu True Detective je naplánovaná na 21. júna 2015.

Zdroj: movieweb.com