Filmové štúdia Universal ohlásili prípravu filmu o legende menom Conor McGregor

0
10
pripravovaný film o legende Conor MacGregor

Asi žiadny iný športovec sa tento rok neobjavoval na stránkach novín a časopisov viac ako Ír Conor McGregor. Tento 29-ročný bojovník MMA (mixed martial arms) teraz stojí pred asi najväčšou výzvou svojho života. No odhliadnuc od tejto správy, za zmienku stojí aj to, že filmové štúdia Universal pictures na svojej Facebookovej stránke oznámili plán natočiť film o tomto legendárnom Írovi.

Film by sa mal volať Conor McGregor: Notorious s podtitulom If you want it all, you have to fight for it (ak chceš všetko, musíš za to bojovať). Spolu s touto informáciu uverejnili aj niečo ako prvý oficiálny plagát.

Nakoľko nič viac k danej téme neuviedli, nikto presne nevie či sa bude jednať o dokumentárny film, alebo o nejakú drámu založenú na skutočných životných udalostiach tohto športovca. Conor sa narodil 14. júla 1988 v chudobných pomeroch v Dubline odkiaľ sa dokázal prepracovať na jednu z najlepšie zarábajúcich hviezd boxu. V roku 2013 získal po prvýkrát titul Ultimate Fighting Championship (UFC) a odvtedy až do roku 2016 neprehral ani jeden zápas. Osudným sa mu stal súper Nate Diaz.

Dnes stojí pred ďalšou veľkou výzvou. Po mesiacoch uvažovania a dohadovania detailov sa nakoniec dohodlo, že 26. augusta 2017 sa proti sebe postavia dve veľké mena boxu – spomínaný Conor a jeho súper Floyd Mayweather.

Zdroj: mmanews.om

Reklama (Heuréka)