Historicky prvý pád modelky Victoria’s Secret priamo na móle priniesol slzy, ale aj pomoc kolegýň

0
7
Pád modelky na móle

Jednou z najhorších nočných morí každej modelky je predstava, že by sa počas predvádzania na móle pošmykla a spadla. Nestáva a to často a už vôbec nie v prípade TOP modeliek, ale niekedy sa aj majster tesár utne. Tak ako aj jedna z tvári Victoria’s Secret.

Tou nešťastnicou sa stala čínska modelka Ming Xi, ktorá svojim pádom v ostatných dňoch zaplnila titulky svetových médií. Stalo sa počas predvádzania na móle, keď sa jej sukňa zamotala do podpätku topánky, následkom čoho padla na kolená.

Objektívy fotografov a kameramanov z celého sveta si túto historicky prvú nehodu modelky Victoria’s Secret nemohli nechať ujsť, dokonca ju následne sledovali aj do zákulisia, kde Ming Xi podľahla stresu a napätiu a rozplakala sa.

Veľmi pekné gesto sa jej dostalo od kolegyne na móle, ktorá prišla k nej, podala jej ruku a pomohla jej vstať. Ming Xi sa za pomoc a podporu všetkým následne poďakovala vo vyjadrení na sociálnych sieťach.

As many of you may already know, I fell during my 5th year walking at the Victoria’s Secret show yesterday. It was no doubt one of the hardest moments I have ever had to go through in my career, especially since the show was taking place in my hometown, in front of my mother’s and my people’s eyes. However, the support I received from everyone yesterday was incredible and I am truly grateful to everyone who was there for me. @ed_razek Thank you for your supportive words and your continuous support throughout these 7 years. @giizeleoliveira Thank you for helping me up after the fall, it was a very selfless and loving act from you. Thank you to all the girls who rushed to comfort me at backstage after what had happened, you are all family to me. Lastly thank you to everyone who sent and left me supportive messages. I will pick myself up from where I fell, and I will keep going in order to repay all the support you all have given me!! ❤️#vsfashionshow @victoriassecret

Príspevok, ktorý zdieľa Ming Xi (@mingxi11),

Zdroj: dailymail.co.uk

Foto: video screenshot

Reklama (Heuréka)