Ikonické „Conversky“ sa dočkali aj nového dizajnu v podobe prijemných pletených papučiek

0
44
Pletené papuče Converse

Je celkom logické, že doma v byte by sme nemali behať obutí v topánkach. Namiesto toho máme k dispozícii rôzne druhy papúč, viac či menej pohodlných. Teraz je tu však možnosť spojiť jedno s druhým, a byť tak stále štýlovo obutý, no v podstate v papučiach. Nové a maximálne pohodlné pletené Converse papuče, ktoré majú dokonca aj šnúrky a ikonické logo ako tie pravé, sú tým správnym riešením.

Nápad na tieto papuče sa pôvodne zrodil v hlave matky istého používateľa siete Reddit, ktorá ich pre nich uplietla. No vďaka Rea Järvenpää z Reaverse Design si ich teraz môžete upliesť aj sami doma, pretože menovaná Rea predáva postup na ich výrobu vo svojom obchode na Etsy.

Rea sa bije do hrude a tvrdí, že papuče sú rovnako pohodlné ako aj praktické. Podrážka je dvojvrstevná, vďaka čomu ju môžete nosiť aj počas chladného počasia, samozrejme suchého. Farebné prevedenie je úplne na vás, aj keď pre začiatočníkov navrhuje aj konkrétne farebné variácie, ktoré jednoducho odkopírujete z kúpeného návrhu.

Neostáva teda nič iné, len prebudiť v sebe DIY dušu a pustiť sa do práce, aby kým prídu prvé chladné večery, boli na vašich nohách.

Zdroj: mymodernmet.com