Jasná ako ideálne miesto na oddych v zasneženej krajine

0
72
Ubytovanie Jasná
Ubytovanie Jasná

Zima sa nám naplno rozbieha aj v našich veľhorách. Nízke a Vysoké Tatry pomaly začínajú otvárať lyžiarske strediská a pripravujú sa na ďalšiu lyžiarsku sezónu. Ak ale nechcete stráviť oddych len lyžovaním, ale aj napriek tomu si chcete vychutnať zasneženú krajinu, mali by ste si vybrať horské stredisko, ktoré ponúka okrem lyžiarskych zjazdoviek aj možnosť oddýchnuť si na čerstvom vzduchu v prírode.

Ubytovanie na Liptove

Samotné lyžiarske stredisko Jasná ponúka množstvo ubytovacích zariadení. Niet divu, že práve Jasná sa môže pochváliť moderným ubytovaním na Liptove. Liptov patrí k najkrajším regiónom na Slovensku a môžu za to aj Tatry, či už Západné, alebo aj Nízke.

Ak by ste si chceli vybrať ubytovanie Liptov, hľadajte ho hlavne v Jasnej. Jasná je súčasťou Demänovskej doliny, ktorá patrí medzi najkrajšie doliny na Slovensku, a to aj kvôli dvom krásnym jaskyniam, ktoré sú dostupné aj pre návštevníkov.

Apartmány Jasná

Ak vás ale klasické hotelové izby nelákajú, pretože ste väčšia rodina a túžite po rodinnom ubytovacom zariadení, máte možnosť si rezervovať apartmány Jasná. Sú to navzájom prepojené izby s moderným zariadením, ktoré by malo byť súčasťou každého apartmánu.

Budete sa tu cítiť ako doma a navyše za oknami budete mať krásne zasneženú krajinu.

Nízke Tatry a hlavne Jasná sú krásne. V zime vás uchváti krásna zasnežená krajina, v lete zase pekné turistické chodníky a trasy, kde môžete zlepšiť vašu kondíciu a zašportovať si napríklad behaním, či nordic walkingom. Vyjdite si na Sedlo pod Chopkom a spravte si prechádzku k Vrbickému plesu. Samozrejme nevynechajte prechádzky po celom lyžiarskom stredisku.

Jasná je ideálne miesto na oddych v zasneženej krajine. Doprajte si oddych práve v tomto krásnom kúte Slovenska.