Ktoré firmy budú mať zaručený úspech u zákazníkov?

0
10
Certifikát kvalitiy
Certifikát kvalitiy

Preraziť na trhu v tak veľkej konkurencii vyžaduje množstvo práce, príprav a inovácii. Zákazníci sú čoraz náročnejší a ak ich che nová firma zaujať, musí im ponúknuť niečo, čo u ich konkurencii zákazníci nenájdu. Viete ale, ktoré firmy budú mať zaručený úspech u zákazníkov?

Záruka kvality

Firmy, ktoré klientom prezentujú výrobky typu „lacnejšie už nikde nekúpite“ nemajú jednoducho zaručený úspech u zákazníkov. Aj keď sa nájdu takí, ktorí uprednostňujú nízke ceny pre kvalitou, väčšina ľudí vzhľadom na aktuálnu situáciu životného prostredia a plytvania materiálnymi vecami začína uprednostňovať kvalitné výrobky. Všímajú si kvalitu odberateľsko-dodávateľských vzťahov a zisťujú si, za akých podmienok a z akého materiálu vyrábali zamestnanci finálne produkty.

Záruku kvalita zákazníkom utvrdí ISO 9001. Prínosom zavedeného systému, ak sa rozhodnete pre normu ISO 9001, je posilnenie image spoločnosti, zvýšenie konkurencieschopnosti, zvýšenie spokojnosti zákazníka, trvalé zlepšovanie a mnoho ďalšieho. V centre pozornosti je predovšetkým spokojnosť zákazníka s výrobkami, ktoré vyrábate a službami, ktoré ponúkate.

Zabezpečenie ochrany zdravia zamestnancov

Možno vám príde zvláštne práve toto, ale aj zabezpečenie ochrany zdravia zamestnancov má výrazný vplyv na úspech. Pri nábore nových zamestnancov nemôžete očakávať, že sa k vám zamestnanci budú hrnúť, ak budú vedieť, že na zdravie zamestnancov nemyslíte a nevytvárate im ideálne podmienky na prácu. Ak chcete byť úspešný, rozhodne nešetrite na zabezpečení ochrany zdravia zamestnancov a zaujímajte sa o certifikát ISO 45001. tento certifikát pozorne upozorňuje pracovníkov i dodávateľov o termínoch platnosti potrebných odborných školení a BOZP. Pomáha znižovať riziko úrazovosti a dôsledky z nesprávne vykonávaných činností.

Ak chcete mať zaručený úspech u zákazníkov, poskytnite im záruku kvality a dajte im najavo, že vaši zamestnanci pracujú len v tých najbezpečnejších podmienkach a ich zdravie nie je pri výrobe finálnych produktov nikdy ohrozené.

Reklama (Heuréka)