Kvalitné a presné váhy vhodné aj do vašej firmy

0
214
Analytická váha
Analytická váha

Pri výrobe finálnych produktov sa nezaobídeme bez váhy. Akýkoľvek zlý pomer látok potrebných na výrobu produktu môže ohroziť celý produkt a celkovo celú výrobu. Práve preto je potrebné dvakrát zvážiť, odkiaľ budete kupovať nové váhy do firmy.

Analytické váhy s vysokou presnosťou

Ak podnikáte vo farmaceutickom priemysle, poprípade riadite výskumné centrum, do vášho zariadenia potrebujete jednoznačne spoľahlivé analytické váhy. Vyžadujú si vysokú presnosť a vyznačujú sa nízkou maximálnou váživosťou.

Ak potrebujete analytické váhy len na ako informatívne meradlo, vyberajte si kontrolné analytické váhy. V ponuke však natrafíte aj na metrologicky overené váhy. Majú výborný pomer ceny a kvality, vážiaca plocha je z nehrdzavejúcej ocele, majú veľký čitateľný LCD displej, majú dvojročnú záruku a umožňujú prepojenie s počítačom a s tlačiarňou.

Dobrá značka analytických váh

Ak potrebujete nové analytické váhy, odporúčame vám kúpu kontrolnej analytickej váhy, ale aj metrologicky overenej analytickej váhy.

Akú značku analytických váh si treba vyberať? Zo všetkých analytických váh sú najlepšie práve váhy Kern. Vysoká kvalita, primerané ceny a hlavne 100 % spoľahlivosť váženia. Váhy Kern využívajú viaceré firmy vyrábajúce liečivo, ale aj firmy, ktoré si vyžadujú vysokú presnosť váženia.

Obchodné váhy a počítacie váhy

Vysokú presnosť váženia majú aj obchodné váhy a počítacie váhy. V kategórii obchodných nájdete aj známe kuchynské váhy. Sú to váhy, ktoré majú tri displeje, ktoré ukazujú hmotnosť, jednotkovú cenu a celkovú cenu. Počítacie váhy sú zase určené na rýchle stanovenie počtu kusov na váhe. Využívajú sa najmä v železiarstvách, pri inventúrach, ale aj pri výrobných procesoch.

Kúpte si kvalitné značky váh. Zvážte samozrejme aj typ váhy. Do reštaurácií a barov potrebujete obchodné váhy, ale aj plošinové váhy na váženie paliet s alkoholom.

Do laboratórií zase laboratórne váhy.