Moderná technológia, ktorá nahrádza tieniacu techniku

0
181
Fólie na okná
Fólie na okná

Trendy v tieniacej technike sa neustále menia, ale aj napriek tomu zostávajú v obľube klasické závesy, žalúzie a rolety. Len prednedávnom bola ale vyvinutá úplne nová technológia, ktorá má nahrádzať klasickú tieniacu techniku, ktorá je a bola v domácnostiach používaná najčastejšie. Jedná sa o fólie, ktoré vytvoria súkromie kedykoľvek budeme potrebovať, a to stlačením jedného tlačítka.

Fólie na okná

Inteligentná fólia na okno nahrádza tieniacu techniku a hodí sa nielen do domácnosti, ale aj do kancelárskych priestorov. Ak potrebujete zatemniť akýkoľvek presklený priestor, nepotrebujete závesy ani žalúzie, ktoré by vám vytvorili súkromie, ale stačí vám táto inteligentná fólia. Inštalácia tejto fólie si nevyžaduje žiadne zásahy do konštrukcie. Montuje sa priamo na presklené plochy bez akýchkoľvek zásahov do sklených priečok.

Je cenovo dostupná

Technológia digitálneho tienenia bola kedysi len pre tých, ktorí si ju mohli finančne dovoliť. Patrila k drahým položkám a stretnúť sme sa s ňou mohli len v luxusných kancelárskych priestoroch a vo vilách úspešných podnikateľov. Inteligentná fólia je cenovo dostupnejšia aj pre obyčajných ľudí a práve to ju robí atraktívnejšou. Firma, ktorá predáva toto digitálne tieňovanie, vytvorila dokonca aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť do svojho mobilného telefónu. Vďaka tejto aplikácii budete môcť ovládať túto inteligentnú fóliu bez toho, aby ste sa pri nej fyzicky nachádzali.

Najčastejšie býva využívaná na vedeckých pracoviskách, v kancelárskych priestoroch a v konferenčným miestnostiach. Ako sme už spomínali, inštaluje sa na dané presklené plochy – nevyžaduje si výmenu skiel. Vy sami si budete môcť nastaviť, koľko svetla chcete vpustiť dnu. Miestnosť si môžete kompletne zatemniť, alebo ju nechať priehľadnú.

Ak radi predeľujete jednotlivé časti domácnosti stenami, skúste japonské steny nahradiť práve takouto inteligentnou fóliou od SONTE film.