Módne doplnky, ktoré ozvláštnia váš letný outfit

0
22
Opasok
Opasok

Teplý jún vystriedal pomerne chladný máj a viacerí meteorológovia predpokladajú, že júl a august budú extrémne horúce na území celej našej krajiny. Viacerí z vás sa už nevedeli dočkať pekného počasia a vysokých teplôt, ktoré by vás lákali k vode. S pribúdajúcim dátumom volíme pohodlnejšie letné oblečenie, aby sme zvládali vysoké letné teploty. Ktoré módne doplnky ale ozvláštnia váš letný outfit?

Ženy

Výber módnych doplnkov je u žien naozaj veľký. V čase dovolenky pri mori nesmie chýbať kvalitný a štýlový slamený klobúk, ktorý ženy vynosia aj po návrate dovolenky. Môžu si ho brať na stretnutie s kamarátkami, ale aj na rande. Keď klobúk doladia farebnými šatkami, nebude lepšieho módneho doplnku, ktorý by sa na leto viac hodil.

Ak vás nosenie klobúkov príliš neláka, odporúčame vám kúpu slamených košíčkov, tašiek. Sú náhradou látkových a kožených kabeliek a skvele sa nosia s dlhými letnými šatami a perfektne k nim doladíte dámske sandále (tzv. gladiátorky). Ak preferujete skôr nosenie džínsových a látkových kraťasov, nezabúdajte si kožené opasky. Odporúčame vyberať kvalitné kožené opasky, ktoré vám vydržia dlhé roky. Vyberajte predovšetkým slovenské kožené opasky, ktoré boli navrhnuté a aj vyrobené na Slovensku.

Muži

Čo sa týka mužov, medzi typické módne doplnky budú patriť slnečné okuliare, štýlové náramky, ale aj pánske šiltovky. Slnko je v letných mesiacoch silné a práve preto by si muži mali chrániť hlavu, najmä ak už nemajú vlasy. Niektorí muži ale preferujú slamené klobúky. V kombinácii s polokošeľou a látkovými kraťasmi vytvoria príjemný outfit na letný deň.

V letných mesiacoch muži častejšie nosievajú rôzne náramky, napríklad kožené, drevené, náramky z nerezovej ocele, či dokonca korálkové náramky.

Ak vám niektorí z týchto módnych doplnkov chýba, neváhajte a zaobstarajte si ho čo najskôr.