Mysleli ste si, že je koniec? Nie je! jigSAW je späť – nový trailer na 8. časť úspešnej hororovej série SAW

0
43
Jigsaw 8 - nový trailer na horor

Milovníci hororovej série SAW už možno ani nedúfali, že sa dočkajú jej pokračovania, no pravda je taká, že JIGSAW je späť. Nový príbeh, v poradí už ôsmy, s názvom Jigsaw sa nám predstavuje vo svojom prvom oficiálnom traileri.

Réžiu si tentokrát zobrali na starosť bratia Michael a Peter Spierigovci (Daybreakers), ktorí sa pokúsili spracovať scenár z pera z pera druhej dvojice Pete Goldfinger a Josh Stolberg (Piranha 3D, Sorority Row).

V hlavných úlohách uvidíme herečky Laura Vandervoortovú (Bitten, Smallville) a Hannah Andersonovú (Shoot the Messenger, Lizzie Borden Took an Ax), spolu s ďalšími menami ako napr. Brittany Allenová, Callum Keith Rennie, a pod.

Tvorcovia filmu sa k jeho obsahu vyjadrili: „Máme pripravené celkom bláznivé pasce – je to takmer dokonalý horor na halloweensku noc.“

Ak zoberieme do úvahy, že pri predošlých 7 častiach tejto hororovej série nechali diváci v pokladniach kín 870 miliónov dolárov, dá sa očakávať, že aj toto bude hitom roka 2017. Premiéra je naplánovaná na 27. októbra.

Zdroj: youtube.com