Nadčasové schody, ktoré rokmi nemenia svoj vzhľad

0
9
Moderné schody
Moderné schody

Kedysi sme si moderné schodište spájali so sklobetónom, dnes sú trendy úplne iné. Tak, ako sa rokmi mení dizajn domácnosti, tak aj schody získavajú úplne nový, modernejší vzhľad.

Ak práve staviate poschodovú nehnuteľnosť a uvažujete nad tým, aké schody by ste si vybrali, možno vás niektorá z týchto ponúk zaujme.

Moderné schody

Každý chce mať moderné schody, ale pod modernými schodmi si každý predstaví niečo iné. Niekto si predstaví klasické samonosné drevené schody, niekto zase betónové schody s obkladom. V súčasnosti sú ale za moderné schody považované schody, ktoré sú vyrobené z troch materiálov – prírodného dreva, kovu a skla. Prvý menovaný teplý prírodný materiál je najpoužívanejší pri výrobe moderných schodov, to si nebudeme klamať. V kombinácii s ďalšími dvoma studenšími materiálmi ale vytvára perfektný nadčasový dizajnový celok, ktorý si zaľúbili viaceré rodiny sledujúce interiérové trendy.

Ak vás kombinácia kovu, skla a dreva zaujala, dajte si vyrobiť tieto moderné schody aj vy.

Obklad na schody

Kombinácia troch materiálov je prekrásna. Sú však aj také rodiny, ktoré nechcú špekulovať a uprednostnia dlhoročnú klasiku, a to betónové schody s pekným dreveným obkladom na schody. Betónové schody majú pevnú konštrukciu, takže obavy, že by sa vám schodište pri ťažkej váhe znehodnotilo, mať nemusíte.

Smer schodov (ľavotočivé, priamočiarne, pravotočivé) si môžete vybrať. Firmy, ktoré vyrábajú aj tento typ schodov, vám vyhotovia všetko podľa vašich požiadaviek.

 

Dajte si vyrobiť kvalitné schodište, ktoré bude slúžiť aj generáciám po vás. Uprednostnite práve tieto dva typy, ktoré sú aj napriek stále sa meniacim trendom veľmi populárne.

Odporúčame si vybrať dobrú firmu s množstvom pozitívnych referencií, ktorá pracuje len s tými najkvalitnejšími materiálmi.

Reklama (Heuréka)