Naučme sa mať potešenie aj z maličkostí

0
26

V našom živote je veľa vecí a predmetov, ktoré používame dennodenne, a preto ich berieme ako samozrejmosť. Počnúc od zubnej kefky až po kávový alebo čajový hrnček. Tieto veci nám robia spoločnosť neustále a každý deň ich berieme do rúk. Vnímame ich ako niečo všedné a prirodzené. Ale aj z takýchto drobností dokážeme vytvoriť pekný darček pre seba alebo milovanú osobu, ak pridáme trošku vlastnej fantázie. Ocenia to najmä tí, ktorí milujú svoj ranný obľúbený nápoj-kávu, čaj alebo napr. aj kakao.

A aj v tomto prípade platí, že nie je hrnček ako hrnček, aj keď  by možno niektorí s nami nesúhlasili. Povedzme si však úprimne-či už si to uvedomujeme alebo nie, akosi podvedome vždy siahneme po svojom obľúbenom hrnčeku doma alebo v kancelárii.

Potešte svojho miláčika vlastným hrnčekom

Ak máte doma priateľa alebo manžela, ktorý má svoj obľúbený hrnček na rannú kávu, pretože len vtedy mu chutí, tak ho môžete potešiť drobným, ale za to pekným darčekom. Ako? Jednoducho mu kúpte krásny hrnček z ponuky hrnčeky pre mužov. Určite sa poteší a ocení Vašu fantáziu, tvorivosť a to, že Vám na ňom záleží.

Nemusíme vždy a za každú cenu obdarovávať svojich milovaných či priateľov drahými darmi. Určite, že aj tie potešia k životnému jubileu alebo k sviatku. Drobnosti však môžeme dávať svojim blízkym kedykoľvek a možno nimi urobíme väčšiu radosť. A to je tá najkrajšia odmena pre nás-potešenie obdarovanej osoby.

Ja a ty-navždy spolu

Každý z nás je alebo bol aspoň raz v živote zamilovaný. Dievča či chlapec, muž alebo žena-ten krásny pocit zaľúbenosti poznáme všetci. Vtedy sa cítime ako v raji, svet je pre nás gombíčkom a zdá sa nám, že sme najšťastnejším stvorením na zemi. Bezpochyby, sú to najkrajšie okamihy v ľudskom živote.

K zamilovanosti patrí odjakživa aj túžba človeka obdarovávať milovanú osobu. Máme potrebu svojmu miláčikovi neustále vyznávať lásku, ak by to bolo možné, tak aj každý deň v podobe menších pozorností a darčekov. Veľmi elegantným a príjemným darčekom pre zaľúbencov sú napr. hrnčeky pre zamilovaných. Rovnaké pre oboch ako symbol vzájomnej lásky a spolupatričnosti. Ak ešte takéto hrnčeky nemáte, je čas urobiť radosť sebe i svojej priateľke či priateľovi.