Pasažieri lietadla v šoku po tom, čo v kabíne pilota zbadali plechovku piva

0
9
Pivo v kabíne lietadla

Pasažier lietadla na trase zo Španielska do anglického Birminghamu ostal viac ako šokovaný, keď sa po pristáti lietadla otvorili dvere do kabínky k pilotom, kde zbadal plechovku piva.

Steve Lewis nemohol uveriť vlastným očiam. Pilot leteckej spoločnosti Jet2 plane si zrejme počas letu doprial zopár dúškov piva značky Stella Artois. „Lietadlo pristálo a keď zhasla značka upozorňujúca na povinnosť mať zapnuté bezpečnostné pásy, som sa postavil, aby som si vybral batožinu. V tom momente sa tiež otvorili dvere kabínky pilotov, kde som zbadal plechovku piva,“ opisuje svoj zážitok Steve.

„Otočil som sa k môjmu známemu, ktorý tomu neveril, no po chvíli dokonca rozpoznal, že sa jedná o pivo značky Stella. Ostal som šokovaný a nechápem čo robí alkohol v kabíne pilotov lietadla.“

Po upozornení na danú skutočnosť posádka lietadla ubezpečila rozhorčeného 59-ročného cestujúceho, že sa jedná o plechovku, ktorú im počas vystupovania z lietadla odovzdal jeden z pasažierov. Rovnaké zdôvodnenie sa potom objavilo aj v oficiálnej správe hovorcu leteckej spoločnosti.

Zdroj: dailymail.co.uk

Foto: pixabay.com, Mercury Press & Media