Plánovanie svadby

0
29

Jemné čipkované šaty s dlhým závojom, kytica z ružových tulipánov, honosný kaštieľ s obrovskou záhradou a kruh tých najbližších ľudí – každá jedna máme inú predstavu o svojej vysnívanej svadbe. Už ako malé dievčatká sme často snívali o tom, ako svojmu vysnívanému princovi povieme pri oltári „áno“ a náš život bude jedna veľká rozprávka. Teraz, keď je deň D za dverami a my si lámeme hlavu nad všetkými povinnosťami, ktoré svadba prináša, zabúdame na čaro tejto výnimočnej udalosti. Svadobné prípravy veru vedia poriadne potrápiť, hlavne ak všetko organizujete bez pomoci od profesionálov. Keďže vieme, aké frustrujúce a náročné plánovanie svadby môže byť, radi sa s vami podelíme o pár rád, ktoré by vám mohli poslúžiť a uľahčiť vynaloženú námahu.

Nezabúdajte na pánov

Áno, vieme, že keď sa povie slovo „svadba“, každý hneď myslí na nevestu, jej šaty, topánky a účes, no tento veľký deň patrí aj mužom. Síce oni svadobné prípravy až tak neprežívajú a väčšinou sa snažia pri plánovaní vyhovieť túžbam svojej nastávajúcej, určite sa potešia, keď im dáte tip, ako by mohli svoj vzhľad dotiahnuť k dokonalosti. Obrovský úspech bude zaručený elegantnými manžetovými gombíkmi, ktoré vyzerajú priam božsky a vyslúžia si nejeden kompliment. Laďte ich však s vašimi šperkami, aby sa rozličné farby kovov neprebíjali.

Nechajte sa hýčkať

Ako už bolo zmienené, plánovanie svadby je náročný proces. Preto je potrebné, aby ste si pred vaším veľkým dňom dopriali zaslúžený oddych. Okrem masáže či kozmetičky sa nezabudnite objednať aj na manikúru a pedikúru. Manikúra je zásadne dôležitá, aby vaše prsty a nechty vyzerali so svadobnými obrúčkami dokonale. Zároveň myslite aj na farbu laku, ktorý bude vaše nechty zdobiť, siahnite radšej po priesvitných alebo svetlých odtieňoch, nech v kombinácii s jemnými šatami nepôsobí zbytočne rušivo.

Majte plánovanie pod kontrolou

Síce sa to ľahko povie, no ťažšie spraví, skúste počas plánovania svadby zostať zorganizovaná. Môžete začať vypracovaním podrobného zoznamu úloh, ktoré bude treba vybaviť. Napíšte si k nim dátumy, aby ste vedeli, ktoré úlohy je potrebné zariadiť skôr a ktoré neskôr. Keď už bude niečo vybavené, stačí len danú položku vyčiarknuť zo zoznamu. Takýmto spôsobom budete mať prehľad o celom procese a takisto aj menej stresu s rozpamätávaním sa, čo je ešte potrebné zariadiť.

Zdroj: PR