Plánujete si otvoriť vlastnú prevádzku? Investujte do kvalitnej registračnej pokladnice

0
22
Registračná pokladnica
Registračná pokladnica

Otvorenie vlastného podniku je pre všetkých splnenie si sna. Okrem náročného procesu zakladania firmy a hľadania priestorov by sa noví podnikatelia mali sústrediť na výber kvalitnej registračnej pokladnice, ktorá ani po rokoch používania nezlyhá a bude mať množstvo moderných funkcií.

Projekt eKasa

Modernejšie riešenie evidencie tržieb priniesla Finančná správa. Projekt eKasa zabezpečuje online pripojenie všetkých pokladníc na Finančnú správu. Ide o prehľadný systém, ktorý má množstvo užitočných funkcií, vrátane toho, že účely registračnej pokladnice môže po novom splniť počítač, tablet, ale i mobil. Systém eKasa vám pomôže ušetriť nemalé finančné prostriedky. Odpadnú vám náklady na prevádzku a prechod medzi účtovnými dňami bude kontinuálny.

Od prvého júla 2019 musia byť všetky firmy napojené na tento systém. Prejsť na systém eKasa prejdete až vtedy, ak požiadate o pridelenie kódu pokladnice. Formuláre nájdete na webe Finančnej správy a v prípade, že vám niečo nebude jasné, nájdete tam aj postup, ako tento formulár vyplniť.

Kvalitná registračná pokladnica od FiskalPRO

FiskalPRO patrí k najspoľahlivejším dodávateľom kvalitných registračných pokladníc. Ponúka moderné riešenie pre každú novú prevádzku, čiže aj pre vás. V ponuke FiskalPRO nájdete tlačidlovú registračnú pokladnicu s množstvom užitočných funkcií. Jedná sa o najrozšírenejšie zariadenie na trhu a vyniká svojou spoľahlivosťou. Ak prechádzate na systém eKasa, práve kvalitná registračná pokladnica od FiskalPRO je pre vašu prevádzku ako stvorená. Charakterizuje ju integrovaný platobný terminál, pripojiteľné periférie ako skener čiarových kódov, pokladničná zásuvka, váha a samozrejme aj externá klávesnica, či PinPad.

Ponúka kvalitné riešenie pre pevné prevádzky. V ponuke nájdete All in One riešenie (FiskalPRO 3v1), ktoré dokonale nahrádza registračnú pokladnicu, fiskálnu tlačiareň a platobný terminál.

Ponúka aj riešenie Cloud FiskalPRO, ktorý vám umožní mať prehľad o vašej prevádzke aj z pohodlia domova.