Pokračovanie hororu „The Strangers“ láka svojim desivým trailerom

0
15
Trailer k hororu The strangers

Nikdy nepodceňujte pomoc a láskavosť cudzincov. To je jasné posolstvo, ktoré nám prináša oficiálny teaser trailer na pokračovanie známeho hororu The Strangers.

Aj keď od uvedenia pôvodného príbehu ubehlo už X rokov, skúsenejšie ročníky si zrejme ešte spomenú na studený pot a zadržaný dych počas jeho sledovania v kine. Pripravované pokračovanie The Strangers: Prey at Night vás do kín priláka v marci 2018.

Nový trailer je prsne rovnako desivý ako aj pôvodný horor režiséra Bertina. Krvilačné postavy Dollface, Pin-Up Girl, a The Man in the Mask sú späť, aby vydesili ďalšie zo svojich nič netušiacich obetí, ktoré zablúdia do odľahlého a dostatočne izolovaného parku mobilných domov.

Príbeh filmu je v podstate jednoduchý. Na prvý pohľad úplne obyčajný rodinný výlet sa v momente, keď dorazia do parku s mobilnými domami za svojimi príbuznými, zmení na viac ako nebezpečné dobrodružstvo. V tichu tmy sa traja zamaskovaní psychopati rozhodnú navštíviť nevinných návštevníkov a vyskúšať ich výdrž až do poslednej minúty života.

Zdroj: screenrant.com

Foto: Aviron Pictures​​

Reklama (Heuréka)