Reklamné predmety pre firmy, ktoré chcú propagovať aktívny život  

0
192

Modernými technológiami je možné vyrobiť množstvo rôznorodých reklamných predmetov. Ako si z takej záplavy možností vybrať? Dobré je zamerať sa na to, čo chcete vo svojej marketingovej stratégii komunikovať.

Tričká, šiltovky a ďalšie športové oblečenie, to je overená klasika

My sa teraz zameriame na firmy, ktoré chcú do svojej marketingovej stratégie zakomponovať šport a zdravý životný štýl. Či už z dôvodu, že to priamo súvisí s ich predmetom podnikania, alebo jednoducho preto, že chcú prispieť k podpore zdravého životného štýlu (nielen) svojich zamestnancov. Aké reklamné predmety sú pre takéto firmy vhodné?

V prvom rade sa zameriame na športové oblečenie. V tejto kategórii jednoznačne dominujú športové tričká s vlastnou potlačou. Tie z kvalitných funkčných materiálov budú skvelé nielen ako reklama, ale vďaka ich vlastnostiam nájdu reálne využitie aj pri športových aktivitách.

Obľúbené sú aj šiltovky s firemnou potlačou, ktoré určite nájdu využitie pri letných horúčavách. Čo sa týka športového oblečenia, možností je samozrejme viacero, takže každá firma určite nájde vhodný produkt.

Tašky, batohy a aj fľaše na vodu, či termosky

K aktívnemu životnému štýlu patria aj rôzne tašky, či batohy. Športové tašky sú vhodné napríklad na oblečenie do fitka, praktické vaky s potlačou, či klasické batohy zase nájdu využitie na rôznych výletoch a podobne. Samozrejme, všetko s firemnou potlačou.

Medzi obľúbené predmety, na ktoré je možné aplikovať firemnú potlač a sú využiteľné pri športových aktivitách, patria aj fľaše na vodu. Alternatívou k nim sú termosky, či termohrnčeky, ktoré dlhodobo udržia stálu teplotu nápoja v nich.

Zdroj obrázka:

Autor: BAZA Production / Shutterstock.com