Reportér si pomýlil 63-ročnú učiteľku so slávnou hviezdou a úplne jej to zmenilo život

0
6
Učiteľka sa stala modelkou

Keď sa univerzitná profesorka z Fordham University, Lyn Slaterová, rozhodla ísť na obed do Lincolnovho centra priamo počas týždňa módy (New York Fashion Week), ani len netušila, že jej to od základov zmení život.

Z ničoho nič ju obkľúčili zahraniční reportéri, ktorí si ju pomýlili s ikonou módneho priemyslu a okamžite vyvolali rozruch a záujem okoloidúcich. Bol to moment, ktorý z nej urobil „Accidental Icon“ rovnaký úspech zažil aj je jej blog, ktorý sa svojou návštevnosťou razom dostal až ku hviezdam.

So 63 rokmi na krku nemožno Lyn Slaterovú považovať za typickú modelku haute couture, ale paradoxne aj tento fakt, jej pridáva na atraktivite. Svojou prítomnosťou v priemysle láme akékoľvek modelingové stereotypy týkajúce sa veku vrátane starej otrepanej frázy: „Obliekať sa primerane svojmu veku.“

„Ak sa cítite pohodlne v tom, čo máte oblečené, nemalo by záležať na tom, koľko máte rokov, alebo či na to máte.“ Lyn sa momentálne upísala spoločnosti Elite London, ktorá sa považuje za jednu z najväčších modelingových agentúr na svete. Okrem toho už mala možnosť pracovať aj pre značky ako Mango alebo Uniqlo.

Zdroj: designyourtrust.com