Sila úsmevu

0
8
Sila úsmevu

Príde čas, keď už niet ničoho takého ako „odpustenie“ alebo „pokúsme sa znova.“ Ak ťa niekto zranil, zradil lásku, ktorú si venoval mysliac si, že nebude sklamaná, ak sa ľudia zmenia na príšery a cítiš akoby z teba vysávali energiu, je dobrým pocitom, ak máš niekoho na blízku, komu dôveruješ.

I keď po tých sklamaniach prichádzajú pochybnosti, ale ak počúvaš na srdce a udržuješ ho otvorené, vieš, komu ho môžeš venovať. Jeho láska vyniká v zástupe tých známych tvári ako slnečné lúče, ktoré nemôžu byť prehliadnuté.

Ak si myslíš, že už viac nie si tou istou osobou, alebo ak si sa sklamal, ale nepýtal sa, aby tvoje otázky boli zodpovedané, alebo možno si sa iba bál odpovede, zamietaš všetko, čo kedysi bolo nepísaným pravidlom vytvoreným z dôvery a rešpektu.

Vtedy nevysielaj negatívnu energiu svetu, pretože ona sa obráti, treskne ťa silou, ktorej by si neveril a po prázdnote a smútku príde väčšia prázdnota a väčšie utrpenie. Iba sa usmej a vykroč smelo vpred, pretože iba s úsmevom môžeš zdolať a vyhrať boj. Vysielaj pozitívnu energiu a uvidíš, ľudia sa okolo teba tiež začnú usmievať a ty sa budeš cítiť lepšie i po zraneniach.

Zdroj: Lily Wonderland

Foto: pixabay.com

Reklama (Heuréka)