Spánok v oblakoch

0
50
Spánok a posteľ

Poschodové postele sú ideálne do malých bytov alebo domácností, kde je veľa detí. Tým, že zaberajú priestor do výšky a nie do šírky, ušetria veľa miesta, ktoré môžu deti využiť na hranie.

Detská radosť na nezaplatenie

Liezť do postele po rebríku a spať vo výške je snom mnohých detí. Tí najmenší sú zasa veľmi šťastní, ak vedia, že nad nimi spí ich veľká sestra alebo brat, ktorý ich ochráni.
Dnes máte na výber z množstva poschodových postelí, stačí si vybrať podľa svojej potreby.

Klasika pre malých aj veľkých

Klasické dvojposchodové postele sú výborné aj pre menšie deti, aj pre tínedžerov. Pre menšie deti sú aj na hornej aj na spodnej posteli zábrany, aby nespadli dole. Potešia ich aj detské hravé dizajny, vďaka ktorým budú posteľ milovať ešte viac. Na posteľ nemusia chodiť po strmom rebríku, môžete ho vymeniť za schodíky, po ktorých to ide ľahšie.
Staršie deti a tínedžeri si môžu vybrať napríklad drevenú posteľ z masívu, ktorá je veľmi pevná a výborne sa hodí do každej izby. Ak je izba zariadená jednoducho a čisto, skvele ju doplní moderná biela posteľ.


Variabilná poschodová posteľ

Detské poschodové postele, pod ktorými je akoby prístelka, čiže spodná posteľ nie je spojená s hornou, viete využiť aj neskôr, napríklad ak staršie dieťa odíde z domu alebo bude mať svoju vlastnú izbu. Spodnú posteľ presťahujete do novej izby a druhé dieťa môže naďalej spať na hornej posteli. Pod ňou si môže vytvoriť útulný hrací kútik alebo bunker.

Miluje vaše dieťa spanie na letisku?

Ak sa vášmu dieťaťu spí lepšie na väčšej posteli, tzv. letisku,  bude preňho ideálna poschodová posteľrozšíreným spodným lôžkom. Na spodnej posteli môže pohodlne spať a naťahovať sa do strán. Takisto je to výborné pre menšie deti, ktorým čítate rozprávku, pretože si môžete ľahnúť k nim, čo ich skôr upokojí a nebudú mať problém zaspať.

Kúpu tohto nábytku určite neoľutujete. Vďaka jeho nespočetným výhodám a skvelému vzhľadu, určite skrášli a vylepší vaše bývanie a poteší deti.

Foto: pixabay.com