Svadobné účesy pre rok 2017

0
200
Svadobné účesy pre tento rok

Šaty sú dôležité, ale ak máte na hlave slamu, tak na svadobný look zabudnite. Účes podčiarkne vaše elegantné šaty a tým očaríte všetkých hostí.

Ponúkame vám pár svadobných účesov, ktoré definujú od tento rok z pohľadu svadby – nechajte sa inšpirovať!

Trendy účesy

Svadobné účesy, ktoré odštartovali sezónu 2017 dávajú dôraz na prirodzenosť.  Prírodné účesy, voľné vlny, jemné kvety vo vlasoch, jemné ozdoby, nadýchanosť, nič ulízané.

Lesklé kryštály, perly a korálky sú číslo jeden.  Vlasom dodajú jemnosť a ľahkosť.  Tento tip účesu je ideálny pre dievčatá, ktoré majú radi romantický štýl a krehkú krásu.

Je dobré si uvedomiť, že vaše vlasy a vaše šaty musia tvoriť jeden celok, nie je dobré ak sú rôznych štýlov.

Ak nenosíte rada rozpustené vlasy, nedávajte si taký účes ani na svadbu, aj keby taký mala sama anglická kráľovná. Je dobré sa inšpirovať trendmi, ktoré nám spoločnosť ponúka, ale je dôležité, aby ste sa vy v tom účese, alebo v šatách cítili dobre. Čiže ak potrebujte mať všetky vlasy vypnuté hore, tak si ich dajte vypnúť , ale doplnky zvoľte jemné, tým pádom bude účes pôsobiť voľnejšie. Nedajte sa nahovoriť do niečoho, čo vám nie je absolútne blízke.

Ešte jedná dobrá rada: nemeňte farbu vlasov tesne pred svadbou. Nie je zaručené, že chytí presne tak, ako ste si to naplánovali.

Je jasné, že každá nevesta chce byť na svadbe čo najviac in, čo najviac trendy, ale niekedy je potrebné podčiarknuť tú vašu osobnosť, vaše krásu a zrazu sa z vás stane ta najkrajšia nevesta.

Zdroj: mihalima, cosmopolitan.pl