Takmer 70% mladých ľudí si nájde partnera cez internetovú zoznamku

0
13
BFD91X Heart on computer screen

Dnes už nenájdete ani jedného mladého človeka, ktorý by nebol zaregistrovaný na nejakej sociálnej sieti. Prostredníctvom sociálnych sietí dnes už môžete zverejňovať naozaj bársčo. Či už to, čo ste jedli na raňajky, ale miesto, kde ste dovolenkovali. Zo sociálnych sietí sa stáva v podstate verejný denníček, ktorý si môže prečítať hociktorý váš priateľ.

V prípade zoznamiek je to podobné. Lenže tam ide skôr o zoznamovanie s novými ľuďmi. Na sociálnych sieťach príjmete do priateľstva len ľudí, ktorých poznáte. Na zoznamkách si podľa vami stanovených kritérií hľadáte potencionálneho partnera / partnerku. A v tom je ten zásadný rozdiel.

V súčasnosti nie je naozaj problém nájsť si tematickú zoznamku. Dokonca sa môžete stretnúť aj so zoznamkou pre seniorov. Úžasné, nemyslíte?

Kresťanská zoznamka

Okrem zoznamky pre seniorov vás možno prekvapí aj netypická kresťanská zoznamka. Kresťansky orientovaní ľudia majú väčšinou problém nájsť si ronocenného partnera, ktorý bude zdieľať rovnaké hodnoty a názory.  Na kresťanskej zoznamke si zvýšia šance pri hľadaní hodnotne podobného partnera

Kresťansky orientované zoznamky využívajú nielen starší ľudia. Dokonca aj veľké percento mladých ľudí sa prihlasuje práve na tento typ zoznamky

A viete, že okrem kresťanskej zoznamky existuje slovenská erotická zoznamka? Práve na nej sa stretávajú nezadaní (ale aj zadaní) ľudia, ktorí nemajú záujem o trvalý vzťah a ide im len o uspokojenie. Samozrejme, že je ale šanca, že aj práve na tejto zoznamke spoznáte partnera / partnerku na celý život.

Akonáhle si chcete zvýšiť šancu a nájsť ideálneho partnera, skúste sa registrovať na dobrých tematických zoznamkách. Jedno z vynikajúcich zoznamiek je aj Topky Singles.

Zdroj: PR