Trailer na pripravovaný horor Leatherface pokračuje v tradícii krvavého Masakra reťazovou pílou

0
11
Pripravovaný horor Leatherface

Filmové štúdia Lionsgate a Millennium Films zverejnili trailer k pripravovanej novinke s názvom Leatherface. Nejde o nič iné ako o ďalšie znázornenie tematiky pôvodného hororu s názvom Texas Chainsaw Massacre (Texaský masaker reťazovou pílou) z roku 1974. Ak vám nevadí pohľad na rozsekané a krvou zaliate ľudské telá, potom si spokojne pozriete aj nasledujúci trailer.

V Texase, dávno pred udalosťami legendárneho Texaského masakra reťazou pílou sa najmladšie z detí rodiny Sawyerovcov ocitá v psychiatrickej nemocnici. Dôvodom na hospitalizáciu sú podozrivé okolnosti ohľadne smrti šerifovej dcéry. Po desiatich rokoch, už ako mladý tínedžer, mladý Sawyer unesie mladú sestričku a spolu s 3 ďalšími pacientmi utečie preč. Ako štvaná zver, prenasledovaný miestnymi úradmi vrátane pomstychtivého šerifa sa mladý Sawyer vydáva na cestu z pekla avšak už ako vraždiace monštrum zvané Leatherface.

Tento film dopĺňa sériu 7 predošlých hororov s rovnakou tematikou o vraždách motorovou pílou. Film režíruje skúsená francúzska dvojica Julian Maury a Alexandre Bustillo s premiérou na DIRECTV 21. septembra.

Zdroj: comingsoon.net

Reklama (Heuréka)