Vankúš s vlastnou fotkou sa hodí do každej domácnosti

0

Najnovšie trendy v dekorovaní vyžadujú textúru v celom dome. Od surových drevených povrchov v kuchyni až po tkané textílie v obývacej izbe sa kladie dôraz na prírodné  materiály. Textúrované vankúše pridávajú vizuálne pekný dojem vašej obývacej izbe, ale aj spálni.

Prečo dekorovať miestnosti vankúšmi?

Pri vstupe do miestnosti sa naše oči najprv zamerajú  pozdĺž stien, okolo nábytku, alebo pozdĺž rovných línií odkrytých soklov a kobercov. Tie majú tendenciu byť hladké, menej preplnené, ale aj menej vizuálne pútavé. Ale rovnako ako pri pohľade na fotografiu, naše oči prirodzene hľadajú ten posledný kontaktný bod v miestnosti. Pravé vankúše môžu byť vynikajúcim spôsobom, ako nasmerovať oko do miestnosti a zároveň rozšíriť pozvanie na posedenie a relaxáciu.

Mnohí ľudia si uvedomujú silu farby, ale málokto si uvedomuje, že textúra môže byť rovnako efektívna pri vytváraní vizuálneho bodu záujmu v priestore. Nielen, že sú vankúše skvelý spôsob ako priniesť textúru do miestnosti, ale môžu byť tiež menené s ročnými obdobiami, a sú cenovo dostupnejšie ako mnohé väčšie akcenty, ako sú záclony alebo koberce. Vankúše umožňujú slobodu experimentovať s farbou a textúrou, až kým nenájdete dokonalý vzhľad bez kompromisov.

Vankúše s potlačou

Hľadáte nový spôsob pridania osobného kontaktu do obytného priestoru? Vankúš s vlastnou fotkou môže byť odolný, roztomilý, útulný a skvelý na obliekanie miestnosti – a máte toľko možností. Tlač fotografii na textílie vám umožní vytvoriť fotografické vankúše, ktoré zobrazujú vaše obľúbené spomienky.

Použite jedinečný vzor, obrázok alebo monogram na spojenie vášho interiéru. Môžete si dokonca vybrať ako bude vankúš ozdobený. Tlačte len na jednu stranu, prispôsobte si predný a zadný dizajn vankúša alebo pridajte niečo iné na každú stranu. Určite si nenechajte ujsť možnosť navrhnúť si vlastný vankúš, ktorý bude osobný a bude tvoriť skvelú dekoráciu v spálni. Takýto vankúš môže tvoriť vhodný darček pre mamu.

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.