Vdýchnite moderný vzhľad vášmu príbytku

0
2
Príbytok
Príbytok

Rekonštrukcii sa časom nevyhneme. Tým, že sa interiérové trendy menia a nábytok a dekorácie nevydržia večne, je potrebné časom sa pustiť do modernizácie príbytku.

Ak plánujete menšie zmeny, vdýchnite moderný vzhľad vášmu príbytku napríklad takto.

Vymeňte podlahy

Ak máte v domácnosti podlahu, ktorá je nemoderná, nevzhľadná a dosť znehodnotená, je načase pouvažovať nad výmenou podlahy. Viete ale, ktoré podlahové krytiny sú najobľúbenejšie? Napríklad také laminátové podlahy. Sú elegantné, majú prírodný vzhľad, jednoducho sa udržiavajú, jednoducho sa inštalujú a sú cenovo prijateľné. Ak vám rekonštrukcia súri, odporúčame vám vyhľadávať firmy, ktoré majú kvalitné laminátové podlahy skladom.

Kúpte nové koberce

Ak máte koberce už dlhé roky, zainvestujte do nových. V obývačkách odporúčame chlpaté koberce (koberce s dlhým vlasom), v kuchyni zase protišmykové kusové koberce.

Nové koberce dodajú vašej domácnosti svieži vzhľad a miestnosti budú vyzerať hneď modernejšie.

Koberce však laďte s farebným prevedením stien, aby dokonale ladili. V miestnosti odporúčame kombinovať maximálne tri farby – ani menej, ani viac.

A čo interiérové dvere?

Moderný vzhľad domácnosti dodáte, ak vymeníte staré interiérové dvere za nové. Investícia do nových interiérových dverí je investícia na niekoľko desaťročí, preto ak ste natrafili na pekné a kvalitné interiérové dvere, počkajte, kým nebudú moderné interiérové dvere skladom. Na kvalitu sa oplatí počkať.

Kúpte si nové záclony alebo závesy

K modernizácii jednotlivých miestností patrí aj kúpa nových záclon, či závesov. Odporúčame vám nahradiť klasické záclony modernejšími záclonami, ideálne však závesmi po zem. Uvidíte, že miestnosť bude vyzerať atraktívnejšie.

Ak chcete vdýchnuť moderný vzhľad vášmu príbytku, nezabúdajte ani na dôkladnú redukciu nemoderných dekorácií.

Reklama (Heuréka)