Vesty majú v šatníku nenahraditeľné miesto

0

Pánske vesty sa už dnes nevnímajú len ako súčasť elegantných oblekov. Svoje miesto si v pánskych šatníkoch našli samotné vesty bez obleku aj tie športové. Stačí ich len vhodne zladiť a dokonalý outfit je hotový.

Treba vôbec nosiť vestu?

Pánske vesty sú často súčasťou trojdielneho obleku, no poslednú dobu je veľmi trendy dvojdielny oblek a k nemu vesta v odlišnom farebnom prevedení. Takáto možnosť dodá pánom väčší šmrnc. Spoločenské pánske vesty dokážu posunúť oblek na úplne iný level, spravia z neho dosť luxusnú záležitosť. Navyše, pánske vesty majú aj svoju funkčnú stránku. V horúcich letných dňoch si môžete dať dole sako a byť len v košeli s vestou bez toho, aby ste sa museli obávať módneho faux pas. Nezabúdajte, že v prípade vesty aj saka sa posledný gombík necháva rozopnutý.

Športové vesty

Najmä v prechodných obdobiach, ako je jar a jeseň, je vhodné a zároveň aj veľmi obľúbené siahnuť po športových vestách. Tie dokážu zohriať, takže nahradia bundu, a tiež vyzerajú štýlovo a vkusne. V kombinácii s vhodne zladenou mikinou alebo svetrom vytvoria na pohľad príjemné a na nosenie pohodlné spojenie. Takéto pánske vesty vás ochránia pred premenlivým počasím a zároveň doplnia celkový vzhľad. Jednoducho ich musíte mať aj vo svojom šatníku.

Vesta bez saka a k džínsom?

Pánske vesty sú najmä v poslednej dobe veľmi obľúbeným kúskom, a to dokonca aj bez saka z obleku. Môžete si teda pokojne vziať jednofarebnú košeľu, vyhrnúť rukávy a na ňu dať vestu. K tomu doplňte chino nohavice alebo rifle a môžete ísť. Samotná vesta bez saka by mala byť nejakým spôsobom zaujímavá. Siahnite po modeloch so zaujímavými detailmi či  netradičným spracovaním.

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.