Základ každého štýlového jarného outfitu? Jednoznačne biele tenisky

0
113

So zvyšujúcimi sa vonkajšími teplotami nás to láka tráviť čoraz viac času vonku. A to má vplyv aj na naše outfity. Nielenže postupne zhadzujeme vrstvy oblečenia, ktoré boli cez zimu nevyhnutné, ale zároveň hľadáme spôsoby, ako dosiahnuť nielen štýlové, ale aj pohodlné outfity. Veď keď už trávime vonku viac času, musíme sa predsa celý čas cítiť pohodlne, no nie?

Pohodlie nadovšetko

Avšak ešte predtým, než vytiahneme ľahké letné šaty, musíme nejakú dodatočnú vrstvu (alebo aj dve) na sebe zniesť. Predsa len aj keď slnko už miestami pekne hreje, do letných teplôt máme ešte ďaleko. A hlavne ráno.

Avšak minimálne už pri obuvi môžeme dať chladnému počasiu definitívne zbohom. Síce teplé, ale „neohrabané“ čižmy a podobnú obuv môžeme odložiť a vytiahnuť niečo, v čom sa budeme aj po celom dni cítiť pohodlne a aj vyzerať štýlovo. O čom je reč? No predsa o bielych teniskách.

Nezáleží na tom, či sa obliekate športovo, alebo elegantnejšie

Sezóna dámskych tenisiek začína na jar a vy rozhodne nemôžete zaostávať. Štýlové biele tenisky pritom môžu tvoriť základ mnohých outfitov. Sú totižto skutočne univerzálne a keď si vyberiete dobre, tak budú aj maximálne pohodlné, ako to dokážu len tenisky. Môžu vás tak sprevádzať až do ďalšej zimy.

Biele tenisky sa hodia takmer ku všetkému a tak na nich môžete postaviť rôzne outfity. Pri opačnom postupe zase môžete po bielych teniskách siahnuť vždy, keď nebudete vedieť, čo si obuť. Určite s nimi nešliapnete vedľa. Jediné, na čo si musíte dávať pozor, je ich čistenie, keďže na bielych teniskách vidieť každú nečistotu.

Nedá nám nepripomenúť aj kombináciu, ktorá sa síce v posledných rokoch stala veľmi módnou, ale stále sa nájdu ženy, ktoré s ňou ešte nie sú úplne stotožnené. Tou kombináciou sú šaty a tenisky. Ak ste takýto outfit ešte neskúsili, urobte to a neoľutujete.

Zdroj obrázku: Alones / Shutterstock.com