Krásne, kompaktné a pohodlné vonkajšie žalúzie na vašich oknách

0

Na vytvorenie priaznivého vnútorného prostredia sa stále viac využívajú vonkajšie žalúzie. Krásne, pohodlné, ľahko udržateľné a kompaktné. V minulosti boli tieto návrhy tienenia dôležité najmä pre kancelárie. Súkromné interiéry moderných domov alebo bytov si na správny moment museli počkať, ale nie dlho. Sú tu a ich hlavným účelom je regulovať tok prirodzeného svetla.

Navyše, tieto systémy proti slnečnému žiareniu môžu byť použité aj ako ochrana proti vonkajšiemu prenikaniu alebo ako súčasť výzdoby fasády. Páčia sa aj vám a chceli by ste ich mať doma? Vaše šance sú vysoké, stačí si len správne vybrať.

Vonkajšie žalúzie pre komplexné tienenie

Štýlové vonkajšie rolety vidíte z vonkajšej strany domu. Toto riešenie je relevantné pre fasády kancelárskych budov, výstavných hál, športových komplexov, škôl, nákupných a zábavných centier. Rovnako tak sa ale používajú aj na oknách súkromných domov a chát. Vo všeobecnosti sa takéto vonkajšie konfigurácie používajú ako dodatočná ochrana pred nepriaznivými zásahmi vonkajšieho okolia.

  • účinne chránia pred slnkom;
  • pred tepelnými stratami a prehriatím;
  • zaisťujú zvukovú izoláciu;
  • znižujú náklady na klimatizáciu;
  • sú spoľahlivé a trvácne
  • zaručia vám dokonalé súkromie.

Môžu byť umiestnené nielen na oknách, ale aj na dverách. Môžu zdobiť interiér a v niektorých prípadoch vedia bežné dvere dokonca úplne nahradiť. Chránia pevné parapety a rámy okien pred neželanými vplyvmi vonkajších podmienok a nepríjemného počasia.

Sú vizuálne estetické a dobre slúžia

Výrobcovia ich ponúkajú v širokej škále a prevedení, vďaka čomu s nimi nebude mať problém žiadny špecifický dizajn moderného alebo aj staršieho domu. Pôsobia naozaj luxusne a moderne a zároveň dobre chránia okná.

Žiadne experimenty, ale overené spôsoby tienenie vašich okien, vďaka ktorým dostane fasáda vášho domu úplne iný rozmer. Presvedčte sa!

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.