Pohodlná móda vďaka dokonalým vlastnostiam kvalitných látok

0

Zo súčasných módnych trendov sme pre vás vybrali dva materiály na pohodlné oblečenie. Ušiť si minišaty, splývavý sveter na voľný čas a mnoho iného už pre vás nebude žiadny problém, pretože vás zoznámime s textíliami, ktoré majú v našom odievaní a živote stále významné miesto.

Moderná teplákovina

Teplákovina je druh úpletu. Patrí medzi hrubšie a teplejšie látky. Využijete ju pri šití teplákových súprav, mikín a oblečenia na voľný čas. Ak chcete trochu zaexperimentovať, môžete z nej vyskúšať ušiť aj šaty.

Teplákovina je vzdušná a dobre sa nosí! Vašu pokožku doslova pohladí. Je mimoriadne vhodná aj na šport, pretože dobre odvádza pot. V odeve z modernej teplákoviny sa iste budete cítiť pohodlne. Na tele pekne splýva a je príjemná na dotyk. Po teplákovine pre jej vynikajúce vlastnosti siahajú aj módni návrhári. Šijú z nej pohodlné nohavice a šaty. Je tiež preferovaným ležérnejším štýlom pre mladých, no vybrať si teplákovinu za najobľúbenejší kúsok odevu môže každý.

Druhy teplákoviny

Na trhu nájdete viacero druhov teplákoviny.

Nepočesaná teplákovina — pre letné oblečenie vyberajte tenkú teplákovinu. Z rubovej strany má jemné slučky.

Počesaná teplákovina — v jesennom a zimnom období je vhodnejšia teplejšia teplákovina. Z rubovej strany je počesaná a na dotyk pripomína fleece.

Elastická teplákovina — zvýšená elasticita tohto druhu teplákoviny je dosiahnutá pridaním elastanu.

Vyskúšajte aj originálnu svetrovinu

Svetrovina patrí medzi mäkké materiály, ktoré sa príjemne nosia. Lícová strana je hladká. Z rubovej strany má jemné chĺpky podobné ako mikrofleece. Vynikajúco vynikne na módnych modeloch svetrov, mikín alebo športových odevov.

V zimnom období vás krásne zahrejú čiapky, rukavice alebo nákrčníky zo svetroviny. Pre módny, príťažlivý vzhľad môžete zo svetroviny ušiť pohodlné minišaty alebo splývavý kardigán. Móda je o originálnosti a vďaka týmto materiálom sa vám zaujať určite podarí!

Share.

O autorovi

Som človek, ktorý tento web založil, a ktorý verí, že vytrvalosťou a tvrdou prácou sa dajú (aj na Slovensku) dosiahnuť veľké veci...

Comments are closed.