Akým pánskym oblečením môžete obohatiť svoj šatník?

0
253
Pánska mikina
Pánska mikina

Zimné bundy pomaly schovávame do najvrchnejších políc šatníkových skríň a ak uvažujete nad tým, že by ste si svoj pánsky šatník oživili niečím novým, máme pre vás tipy na nové pánske oblečenie.

Pánske mikiny bez kapucne

Pánske mikiny sú praktickým a najnositeľnejším oblečením mužov. Môžu sa nosiť prakticky celý rok a dajú sa kombinovať nielen s bavlnenými tričkami, ale aj s polokošeľami, či košeľami. Ak vám v šatníku visia menej kvalitné kúsky, investujte do nových značkovým pánskych mikín. Kvalitné pánske mikiny ideálne bez kapucne s prevliekaním cez hlavu sú nositeľné aj teraz na jar. Môžete ich skombinovať s prechodnou bundou, bomber bundou a pohodlnými pánskymi rifľami.

Teraz na jar oceníte podšité pánske mikiny bez kapucne.

Pánske mikiny s kapucňou

Ak radi nosievate pánske tričká s krátkymi rukávmi počas celého roka, nielen teraz na jar, oceniť oceníte aj nové pánske mikiny s kapucňou. Odporúčame kúpiť nielen farebne neutrálne (sivé, čierne, hnedé mikiny), ale aj mikiny vo výraznejších farbách. Páni ocenia tmavomodré, červené, ale aj mikiny v neónových farbách. Zažiarte na ulici v štýlovej mikine a nebojte sa ani výraznejších farieb. Keď bude fučať, stačí si dať na hlavu kapucňu a budete tak chránený.

Pánske mikiny s kapucňou sú ako stvorené na kombinovanie s krátkymi tričkami.

Tričká s krátkymi rukávmi

Okrem mikín, či už s kapucňou alebo bez kapucne, si dokúpte nové pánske tričká s krátkymi rukávmi. Značkové pánske tričká s krátkymi rukávmi nikdy nebudú na škodu. Môžete si ich obliecť či už k pohodlným rifliam, pánskym nohaviciam (dlhým, či krátkym), ale ak pánskym športovým nohaviciam, či teplákom. Tak, ako aj mikiny, tak aj tričká s krátkymi rukávmi sú kúsky, ktoré sú nositeľné prakticky za každého počasia, ročného obdobia a nezávisle od veku.

Pri výbere pánskeho oblečenia investujte jednoznačne do oblečenia, ktoré reálne využijete. Ak ste športovec a radi cvičíte, určite sa zásobte aj funkčnými pánskymi tričkami s krátkymi rukávmi, športovými kraťasami a nezabúdajte ani na doplnky, ako šiltovky, nákrčníky a podobne.