Krása dekorácie: Keď sa vo výrobku odráža ručná práca

0
266
Choralis wood art
Choralis wood art

Luxus v modernom ponímaní znamená taký prístup k životu, kedy si plníme svoje priania, domov si užívame tak, ako to vyhovuje nám, a hmotné statky v tom celom nehrajú takmer žiadnu úlohu. Pomôcť nám v tom môže individuálna a na mieru priestoru, jeho okolitým podmienkam a celkovému estetickému cíteniu, vhodne zvolená dekorácia.

Moderná romantika nie je predsa založená len na čipkách a kvetinových vzoroch. Ide aj o zaujímavé spojenia, ktoré v nás nakoniec vzbudzujú pozitívne emócie. Pre takýto štýl bývania sú dôležité prírodné materiály a samozrejme aj farby.

Príležitosť na krásu

Príchod tohto chladného a sychravého počasia by sme nemali vítať zákonite s nostalgiou. Naopak, aj naše priestory a interiér potrebujú určité osvieženie, impulz niečoho nového, moderného a zaujímavého už na prvý pohľad. Dekorácie CHORALIS ART sú jasným dôkazom toho, že v interiéri nie je nápadov na zdobenie nikdy dosť.

Special edition
Special edition

Kreatívne kolekcie v niekoľkých prevedeniach

Spomaľte, začnite myslieť na krásu a užívajte si ju. To všetko si môžete dopriať vďaka najnovším kolekciám značky Choralis. Moderná a zároveň tradičná symbolika zaujímavých kúskov dekorovania interiéru, ktorá si vaše srdcia získa veľmi rýchlo. Zabudnite na všetky nevkusné umelé ozdoby zo syntetického plastu. Vyberte si z ôsmich kolekcií luxusných ozdôb na každú príležitosť, ktoré charakterizuje:

  • ručná výroba,

  • prírodný materiál – čerešňové drevo, javor, jaseň a borovica,

  • zdobenie talianskym sklom Murano a kryštálmi.

Kto by nechcel mať tento kus prírodnej krásy vo svojom interiéri? Dekorácie, s ktorými sa rozžiari každá miestnosť. Ich manuálna výroba Vám navyše zaručí detailné spracovanie s maximálnou precíznosťou.

Excluzive edition

Človek sa z času na čas potrebuje vo svojom živote na niekoho spoľahnúť, prinajmenšom by to mala byť viera, ktorá mu dáva nádej v lepšie zajtrajšky. Nič sa nestane, ak sa súčasťou tohto zmýšľania stane aj kúsok drobnej dekorácie, ktorá bude nad vami držať „ochrannú“ ruku. Každá jedna vec na tomto svete sa nachádza pod ochranou určitého anjela, a v tejto exkluzívnej kolekcii si môžete vybrať toho svojho aj vy.

„Stromy, to sú z dreva básne o tom, ako treba žiť.“ B. Filan

Aj v spomínanej exkluzívnej edícii je používané unikátne drevo jaseň, ktoré je ako stvorené pre detailnosť a ideálnosť týchto výzdob. Nechajte sa zlákať výnimočnou ponukou a vyskúšajte priam živú originálnosť od Choralis Art.

Exclusive edition
Exclusive edition

Golden edition

nimočnosť niektorých materiálov sa nedá ničím vynahradiť. Takýto pocit dodajú vášmu interiéru aj výrobky z kolekcie zlatej edície ozdôb. Ako sme spomínali, nebudete k nim potrebovať naozaj nič.

„Keď hovorí zlato, je každá reč zbytočná“ M. T. Cicero

Choralis Art Vám v zlatej edícii ponúka pozlátené prvky umenia, do ktorých sa jednoducho zamilujete! Pozláťte si vaše priestory práve teraz.

Golden edition
Golden edition

Na každú príležitosť

Dôvodov, prečo by sme si svoj život mali spríjemňovať je naozaj niekoľko. Všade prítomný stres, chaos a nervozita sú jednými z nich. Ak sa obklopíme vecami, ktoré sú nám príjemné aj na pohľad, môžeme sa týchto negatívnych vplyvov zbaviť veľmi rýchlo. Ozdobte svoj domov štýlovo s kreatívnymi a ručne vyrábanými ozdobami, ktoré urobia každý jeden deň vášho života najkrajším obdobím v roku. Predstavujú ideálny luxusný darček ku sviatočnému dňu, za ktorý sa nemusíte hanbiť pred vašími blízkymi, priateľkou alebo kamarátmi. Naši zákazníci ich s obľubou kupujú ako luxusné darčekové dekorácie napríklad na narodeniny, Valentína, Deň detí, Deň matiek ale aj ako krásny vianočný darček.

Christmas edition