Monitoring vozidiel ako možnosť získať informácie o vozidlách

0
122
Auto
Auto

Zneužívanie firemných vozidiel na súkromné účely pozná snáď každý podnikateľ. Vedenie knihy jázd však mnohokrát nepomôže zistiť ako zamestnanec využíval firemné vozidlo a či ho nezneužil na súkromné účely. Viacerí podnikatelia na základe tohto hľadali riešenie, aby mohli mať prehľad o svojich firemných vozidlách a zároveň kontrolovali zamestnancov, či jazdia po plánovaných trasách.

Z tohto dôvodu si vyberajú monitoring vozidiel, ktorý im pomôže dostať sa k aktuálnym informáciám o vozidle – o smere jazdy, o jeho rýchlosti, ale aj o aktuálnom stave vozidla. Zároveň tento monitoring vozidiel chráni pred odcudzením a neoprávneným používaním.

Prečo si vybrať monitoring od TSS Group?

Spoločnosť TSS Group ponúka najrýchlejšie sa rozvíjajúce online satelitné sledovacie zariadenie, na ktorom pracovali a pracujú tí najlepší softvéroví špecialisti. GPS lokátor je veľmi užitočná vec pre malých, či veľkých podnikateľov. Jednou z mnohých výhod GPS lokátora je predovšetkým zníženie nákladov na prevádzku až o 30%. Keďže idú pohonné hmoty stále nahor, táto výhoda je veľmi dôležitá pri výbere zariadenia, ktoré bude monitorovať firemné vozidlá. Viacerí zamestnanci, ktorí jazdili na firemných autách, jazdievali aj mimo určenej trase a autá využívali aj na súkromné účely. TSS Group odhaduje, že až 30% z celkového počtu najazdených kilometrov tvorili jazdy na súkromné účely, čiže „čierne jazdy“. Ak si vyberiete monitoring vozidiel, ušetríte až týchto 30% nákladov, čo rozhodne nie je zanedbateľná suma.

Ďalšou dôležitou výhodou GPS monitoringu je aj zjednodušenie administratívy. Vždy po návrate zo služobnej cesty bol zamestnanec povinný vypisovať ručne knihu jázd. Teraz, keď si dáte monitoring vozidiel, sa tomu môžu vyhnúť. Zjednodušíte tak administratívu a zamestnanci sa tak budú môcť venovať iným, užitočnejším veciam.

Monitoring od TSS Group sa neustále vyvíja. Pracuje na ňom tím softvérových špecialistov, ktorí neustále pracujú na inovácii monitorovacích zariadení.

Zdroj obrázka:
zentilia / Shutterstock.com