Blíži sa zima! Nezabúdajte vrstviť

0
257
Blíži sa zima
Blíži sa zima

Chladných dní pribúda a tenšie kabáty, či chcete, či nie, budete musieť nahradiť hrubými zateplenými zimnými bundami. Ak nechcete byť každý týždeň chorá, nesmiete zabúdať vrstviť. Jedine tak prečkáte zimu bez chrípky a prechladnutia. Čo si teda obliekať a čo s čím kombinovať? My vám skúsime poradiť. Je len na vás, či sa inšpirujete.

Klasické bavlnené topy pod svetre

Jednoduché bavlnené topy nosievajte pod hrubý sveter alebo rolák. Ak vstúpite do interiéru, napríklad ak prídete do práce do kancelárie, hrubý sveter si môžete vyzliecť, ale zároveň budete mať na sebe niečo, čo vás príjemne zahreje a nebude vás kúsať. Odporúčame topy s trojštvrťovým rukávom. K bavlnenému topu a svetru sa vám budú skvele hodiť pohodlné dámske rifle, poprípade zvnútra oteplené legíny. Ak vám však býva zima, pod rifle si dávajte hrubšie pančuchy, ktoré vás aj v silných mrazoch budú príjemne hriať.

Rolákové pletené šaty

Na plese alebo v divadle skôr zúžitkujete značkové elegantné šaty, ale do práce a na stretnutie s kamarátkami vám odporúčame rolákové pletené šaty. Budete štýlová a zároveň vám nebude zima. Pod rolákové šaty vám odporúčame dávať pokojne aj staršie krátke tričko, ktoré bude sať pot a zároveň tak trošku ochráni materiál šiat. Rolákové pletené šaty sa hodia k legínam a vzorovaným pančuchám.

Zima je obdobie, ktoré väčšina z vás nemá rada. Nezabúdajte sa poriadne obliekať a vrstviť, pretože takto ochránite svoje zdravie pred vírusmi a chrípkou. A nebojte sa, aj cez zimu môžete byť štýlovo oblečená. Treba sa však naučiť kombinovať jednotlivé kúsky oblečenia.