Návrh luxusnej kuchyne vám dokáže vytvoriť len skúsené kuchynské štúdio

0
199
Kuchyne na mieru
Kuchyne na mieru

Luxusné, moderné a nadčasové kuchyne – s takými sa stretávame v každom internetovom magazíne alebo v časopise o bývaní. Každá jedna gazdinka túži po takejto kuchyni, len si veľmi dobre uvedomuje, že úplná výmena kuchynskej linky a nové vybavenie jedálenskej časti patrí k finančne najnáročnejším investíciam v domácnosti.

Ak ale máte naplánovanú rekonštrukciu kuchyne, odporúčame vám obrátiť sa na kuchynské štúdio, ktoré vám na základe vašich požiadaviek vytvorí originálny návrh kuchyne.

Návrh kuchyne

Moderný interiérový dizajn sa skúseným architektom z kuchynských štúdií podarí zapracovať aj do rozmerovo nevyhovujúcich priestorov. Ak chcete modernú kuchyňu, odporúčame vám osloviť kuchynské štúdio a dať si vytvoriť návrh kuchyne na mieru.

Viete, že v kuchyni je potrebné zachovať zónovanie? Zóna varenia, zóna pripravovania jedál a zóna uskladnenia musí byť aj vo vašej kuchyni.

Šikovní architekti vám tieto zóny v kuchyni pochopiteľne vytvoria a ešte k tomu vám vytvoria návrh kuchynskej linky, ktorý sa po vašom schválení môže okamžite začať vyrábať.

Ak sa bojíte, že budete mať kuchynskú linku ako vaši známi, nemusíte sa báť. Vaša kuchynská linka bude originál.

Štýl kuchyne

Predtým, ako si ale dáte vytvoriť návrh kuchyne, musíte si ujasniť, akého štýlu sa budete pridržiavať. V súčasnosti sú obľúbené moderné kuchynské linky s lesklými plochami v neutrálnych farbách. Klientom sa však páčia aj vidiecke kuchyne a industriálne kuchyne.

Nemusíte sa báť, aj vy budete mať luxusnú kuchyňu. Každému predsa vyhovuje iný štýl.

Okrem štýlu si ale ujasnite, aký typ kuchyne vlastne chcete. Vybrať si môžete z týchto možností

  • lineárna kuchyňa
  • rohová v tvare L
  • rohová v tvare U
  • kuchyňa s pracovným ostrovom.

Ak plánujete modernizáciu kuchyne, oslovte kuchynské štúdio, ktoré vám nielenže vytvorí návrh kuchyne a kuchynskej linky, ale vám aj zhotoví nábytok presne podľa tohto návrhu.