Prečo si nemôžete nájsť trvalého partnera a vzťahy vám neustále krachujú?

0
180
Vzťahy
Vzťahy

Aj vy ste si už niekedy položili túto otázku? Napriek veľkej snahe sa niektorým mladým ľuďom, ale aj tým v stredných rokoch nedarí nájsť trvalý vzťah a sami seba sa pýtajú, v čom je problém.

Ak si ani vy nemôžete nájsť trvalého partnera a všetky vzťahy, ktoré ste doposiaľ mali, vám krachli na úplných hlúpostiach, možno vám poradíme v tom, kde je problém.

Nie ste vyrovnaná s rozchodmi, ktoré ste doteraz zažili

Problémom môže byť aj to, že ste sa doteraz nezmierili s prechádzajúcim rozchodom. Ak to bol ťažký rozchod a pýtali ste sa sama seba, kde si nájsť dokonalého partnera, na sebavedomí vám to nepridalo. Práve tieto myšlienky vám bránia v tom, aby ste si našli dobrého partnera. Keď nebudete vyrovnaná s rozchodom, len ťažko sa môžete púšťať do nových vzťahov. Mali by taký istý koniec, ako tie posledné.

Nepúšťajte sa do nových vzťahov skôr, ako budete zmierená s predchádzajúcim rozchodom/ predchádzajúcimi rozchodmi.

Máte málo sebavedomia a bojíte sa zoznámiť sa s niekým novým

Čudovali by sa, ale viaceré ženy majú problémy so zoznamovaním. Majú vysoké nároky samy na seba a keď im niečo nevyjde, prežívajú to dvakrát intenzívnejšie ako muži. Viaceré ženy sa dokonca pýtajú svojich kamarátok a hľadajú na internete informácie, ako sa zoznámiť s takou osobou, ktorá je povahovo im podobná.

Prekonajte strach so zoznamovania. Prijmite fakt, že prvý muž, s ktorým sa stretnete, nemusí byť ten pravý. Dodajte si sebavedomie, majte sa rada a uvidíte, že sa objaví muž, ktorý vám popletie hlavu a budete si s ním rozumieť. Muži nemajú radi málo sebavedomé ženy, ktoré by chceli byť za každú cenu ovládané mužmi. Majú radi samostatné pozitívne mysliace ženy, ktoré vedia milovať a nepretvarujú sa.

Ak sa vám doteraz nepodarilo nájsť si dobrého partnera, skúste odstrániť všetky tieto nedostatky, ktoré sme vám vyššie spomínali a netlačte na pílu. Nehľadajte silou mocou partnera, len preto, aby ste nebola single.