Zariadenie, s ktorým je termotransferová tlač jednoduchá a rýchla

0
131
Termotransferovy 3D lis
Termotransferovy 3D lis

Ak ste si niekedy všimli zaujímavé tričko s textilnou potlačou alebo obrázkom, ktorý vás naozaj zaujal, zrejme ste si ani neuvedomili na akom princípe bolo vyrobené. Alebo si pamätáte klasické nažehlovačky, ktoré sa ešte aj dnes dajú v špecializovaných predajniach kúpiť. Ako ale postupovať, ak by ste chceli mať pekný obrázok na hrnčeku alebo puzdre mobilného telefónu? Stačí mať 3D termolis.

Zariadenia na priamu tlač na textil

Priama tlač na tričkách a iných materiáloch je jednou z najlacnejších a cenovo dostupných technológií pre začínajúcich podnikateľov. Technika zahŕňa impregnáciu tkaniny farbou a fixáciu tohto pigmentu pod vplyvom zvýšených teplôt a tlaku. Spracovanie týmto spôsobom bude mať za následok oblečenie pozostávajúce z najmenej 60 % syntetických materiálov. Sublimácia (tepelný prenos) je technológia, ktorá predpokladá prenos obrazu najprv na nosič a potom priamo na materiál. Výsledkom je kvalitná tlač, ktorá vydrží naozaj dlho.

K tomu všetkému potrebujete univerzálny termotransferový lis na potlač akéhokoľvek materiálu a predmetu. Všetko závisí od stupňa teploty, ktorá sa potom musí podľa daného materiálu zvoliť. Je to však ideálna pomôcka na vytvorenie doplnkov, vďaka ktorým môžete seba alebo svoju spoločnosť jednoducho propagovať. Môžu to byť tričká, šiltovky, hrnčeky alebo obal na mobil.

Pre firmy alebo na osobné účely

Reklama je dnes v živote nejednej firmy veľmi dôležitá. Prostriedkov a komunikačných kanálov je niekoľko. Najobľúbenejším je dnes internet, no aj napriek jeho výhodám je stále potrebná aj offline reklama. Teda tá, ktorá sa musí tlačiť. Často je ale vo väčších formátoch, takže s obyčajnou tlačiarňou si podnikateľ nevystačí. Musí si zaobstarať rezací ploter s jeho špecifickými funkciami a parametrami.

Vďaka širokej ponuke trhu a dostupným cenám to už nie je problém a aj začínajúci podnikateľ sa môže tešiť z kvalitnej tlače, ktorá mu umožní jeho firmu dokonale propagovať. Presvedčte sa.