Piešťany sú ideálnym miestom na jesennú dovolenku

0
184
Zdroj obrázku: Lubos K / Shutterstock.com

S príchodom novembra väčšina z nás pomýšľa už na Vianoce. Zháňame darčeky, tešíme sa na zimné aktivity, ale akosi si zabúdame vychutnávať jeseň a jesenné počasie.

Ak sa cítite vyčerpane, nečakajte na príchod zimy, ale využite pekné jesenné počasie a rezervujte si pobyt na Slovensku. Jedným z mnohých krásnych slovenských miest sú Piešťany. Možno aj preto, že sú známym kúpeľným mestom. Ponúkajú však mnoho pekných miest a hotelov, v ktorých môžete dokonale zregenerovať a načerpať energiu na nadchádzajúce týždne a mesiace.

Ubytovanie v hoteli Park Piešťany

Hotel Park Piešťany patrí k hotelom, ktorých návštevu vám odporúčame. Štvorhviezdičkový hotel na špičkovej úrovni si vyberajú aj tí náročnejší klienti. Gastronómia v tomto hoteli je taktiež na vysokej úrovni, takže sa nemusíte báť, hladní určite nebudete.

V ponuke nájdete viaceré typy izieb – dvojlôžkovú izbu Štandard, apartmány Štandard, štúdia, apartmány LUX, ale aj izby pre imobilných. Zariadenie izieb je moderné a priestor izieb, či apartmánov pôsobí útulne.

Pobytové balíčky v Hoteli Park

Vybrať si môžete z rôznych výhodných pobytových balíčkov. Okrem Jeseni v Hoteli Park si môžete zarezervovať aj wellness pobyty Piešťany, senior pobyt, Imunoreštart alebo Harmony pobyt. Rôzne pobytové balíčky vám uľahčia výber a sú cenovo výhodnejšie, čo sa oplatí využiť.

Nech už patríte do akejkoľvek vekovej kategórie, Piešťany ponúkajú množstvo atraktívnych miest na oddych a práve Hotel Park môže byť miestom, kde strávite príjemné chvíle a dostatočne si oddýchnete.

Čo sa v Piešťanoch oplatí pozrieť?

Prirodzene nebudete celé dni tráviť na hoteli. Piešťany patria k známym kúpeľným mestám, preto odporúčame zájsť na známy Kolonádový most. Všetci návštevníci kúpeľov alebo aj tohto mesta nevynechajú túto známu pamiatku. Pri tomto moste nájdete aj sochu Barlolámača. Vedeli ste, že práve tento most je najdlhší krytý most na Slovensku? Je dielom známeho architekta Emila Belluša.

Ďalej stojí za návštevu vtáčie ZOO na kúpeľnom ostrove, ale aj samotný Kúpeľný ostrov, ktorý je krásne upravený a priam určený na prechádzky. Je krásny v každom ročnom období.