Tradične netradične: drevený motýlik a svadba na jeseň

0
188

Čoraz viac ľudí si v súčasnosti plní svoje svadobné sny obradom na netradičnom miesto, v netradičnom čase i odeve . Stretnúť toho správneho človeka v živote a vydať sa spoločne na cestu životom je sen, po čom túži takmer každý z nás. Mnohí ľudia si vyberajú svadobný čas na jar. Je to symbolické obdobie, kedy sa aj príroda prebúdza po zime a začína štekliť všetky naše zmysly. Niektorý z nás však už objavili aj čaro farebnej jesene a svadbu si plánujú práve v tomto nádhernom období plnom hýriacich farieb, ktoré sa zase nesie v znamení hojnosti a úrody.

Tradície netradične

Každý človek je unikát a niečím sa odlišuje od ostatných. Už len samotný fakt, že každý nás má jedinečné odtlačky prstov prezrádza, že na Zemi nenájdeme dvoch rovnakých ľudských jedincov. Tieto odlišnosti však neplatia len pre telesnú stránku človeka, ale každý z nás má rád niečo iné a preferuje iné hodnoty, ktoré potom prezentuje rôznymi spôsobmi navonok. Móda je v tomto fantastickým pomocníkom, ktorý nám umožňuje prostredníctvom odevných a iných doplnkov vyjadriť, ako sa cítime a aké hodnoty sú nám blízke.

Presne tak je to aj so svadbou na jeseň, ktorá znie pre niektorých ľudí netradične a pre iných predstavuje naplnenie ich túžob. Nie každá nevesta chce mať oblečené klasické svadobné šaty a nie každý ženích túži byť odetý do tradičného obleku. Niektorí sa chcú odlišovať, pretože je to pre nás prirodzené. Svedčí o tom aj fakt, že hitom tohoročnej svadobnej sezóny sa stali drevené pánske motýliky v rôznych prevedeniach od vtipných modelov až po takmer tradičné svadobné motýliky. Pánsky motýlik patrí už od nepamäti k tradičným doplnkom. Nápad vyrobiť tento klasický látkový doplnok v drevenom prevedení si však už našiel skutočne veľké množstvo priaznivcov, a to nielen u drsnejšieho pohlavia.

Pánsky drevený motýlik nielen pre ženícha

Tento netradičný módny doplnok si tak postupne získava srdcia nielen samotných ženíchov. Nosia aj bežne aj svadobní hostia, pričom mnohí z nich sa naozaj neboja pustiť fantáziu na plné obrátky. Nespornou výhodou tohto tradične netradičného doplnku je, že sa vám pri jeho nosení nikdy nepokrčí a určite s ním neostanete bez povšimnutia. Svojím prevedením a použitým materiálom sa tak drevený motýlik stáva tradične netradičnou ozdobou nejedného ženícha, ktorý sa chystá povedať „áno“ svojej nastávajúcej v tomto nádhernom jesennom čase.